Skip to content Skip to footer
pagr-puslapiui2

Apie mus

Kiekvienos laidotuvės yra skirtingos, kadangi mes laidojame savo artimuosius. Mes trokštame amžinybės, mus lydi viltis, mums reikalingas profesionalumas. Šv. Juozapo laidojimo namų personalas stengsis patenkinti Jūsų lūkesčius ir sunkią valandą suteikti pagalbą bei paguodą. Mes pasirūpinsime Jūsų brangaus mirusiojo laidotuvėmis. Sutvarkysime visus reikalingus dokumentus ir padėsime atlikti reikiamus formalumus.

Mes šalia – šiandien, rytoj ir visada!

Paslaugos

Mes esame šalia - šiandien, rytoj ir visada!

Dažniausiai užduodami klausimai:

Jeigu mirtis įvyko namuose ir medikai nustato, kad nereikia teisminės ekspertizės, tada, bet kuriuo paros metu kviečiate mūsų laidojimo namų darbuotojus mob.tel. nr. +370 611 35352, kurie nugabens mirusiojo kūną į Šv. Juozapo namų patalpose esantį šaldytuvą (Smiltelės g. 27, Klaipėda).

Antras svarbus dalykas. Mirusiojo artimieji privalo pasiimti mirties liudijimą. Medicininę pažymą liudijančią mirtį, išduoda pirminę asmens sveikatos priežiūrą vykdęs gydytojas arba teismo medicinos ekspertas, jei žmogus mirė nesirgęs.

Gavus medicininę pažymą – mirties liudijimą, laidojantis asmuo ją pristato į mūsų laidojimo namus. Atėję pas mus detaliau aptarsime visas paslaugas ir procedūras, kurios yra reikalingos ir Jūsų pageidaujamos laidojant mirusįjį.

Jeigu Jūsų artimasis mirė ligoninėje, artimieji skambina Šv. Juozapo laidojimo namų darbuotojams mob.tel. nr. +370 611 35352 ir suderina su jais tolimesnius laidojimo momentus. (Kada norės šarvoti kūną, kada vyks laidotuvės, kokį karstą ir rūbus rinksis, kaip nori, kad būtų organizuojamos apeigos: su religinėmis apeigomis arba be jų…)

Jeigu  Jūs pageidaujate, organizuojame katalikiškas laidojimo apeigas: Šv. Juozapo Darbininko bažnyčioje (Smiltelės g. 27, Klaipėda) už velionį yra aukojamos šventosios Mišios, mirusįjį kunigas palydi į kapines, pašventina kapą, melsdamas Dievo gailestingumo, palydi mirusįjį į amžinybę.